100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie pamiętali o 100 Rocznicy Urodzin Świętego Jana Pawła II, która przypadła w poniedziałek 18 maja.

Z tej okazji przez cały rok szkolny odbywały się w naszej szkole konkursy związane z Ojcem Świętym, a na szkolnym korytarzu pojawiła się gazetka ścienna. Niestety pandemia uniemożliwiła nam realizację zaplanowanych działań, jednak grupa uczniów pod kierunkiem katechetki, pani Patrycji Belińskiej-Gąsior, ze wsparciem naszych niezastąpionych Rodziców, nagrała dla Jana Pawła II piosenkę pt. „Santo Subito”, która w dniu Jego urodzin została odtworzona w kościele parafialnym pw. MB Szkaplerznej w Wierzchucinku. Wsród wykonawców znaleźli się: Lena Bielawska, Kacper Jędrzejczak, Mateusz Nietz, Jakub Olwig i Maria Radzik.

BRAVO BRAVISSIMO!!!

AM