List do Uczniów

Drodzy Uczniowie.

W związku z trudną sytuacją i zawieszeniem zajęć edukacyjnych będziemy prowadzić zdalne nauczanie, czyli nauczanie na odległość zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej. Wiem, że nauczyciele nawiązali już z Wami kontakt. Cieszę się bardzo, że wykazujecie się odpowiedzialnością. Zwracam się szczególnie do uczniów klasy ósmej z prośbą, aby w tej szczególnej sytuacji pracowali systematycznie.
Jednocześnie informuję, iż zajęcia edukacyjne na odległość organizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00 z pomocą maili, smsów, Messangera, Facebook i telekonferencje. Nauczyciele przy komputerach czekają na kontakt z Wami. W ten sposób można porozumiewać się i korzystać z ich pomocy. Zapraszam Was również do takiej organizacji dnia, aby te godziny właśnie poświęcić na naukę. Proszę też o samodyscyplinę i ostrożność.
To trudny i niebezpieczny czas dla nas wszystkich. #zostańwdomu / #czytajksiązki


Z pozdrowieniami
Dyrektor Szkoły
Alina Mombo-Mabiala