DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek 24 stycznia br. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najpierw zaproszenie Goście mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Brzydkie kaczątko” w wykonaniu uczniów klasy II i III, przygotowany pod kierunkiem p. Elżbiety Bąk i p. Danuty Dornowskiej. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. I pod okiem p. Hanny Szymkowiak i p. Marii Modrakowskiej przedstawiły program o ukochanych babciach i dziadkach. Nasi mali artyści zostali nagrodzenie ogromnymi brawami.

W dalszej części dzieci złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia, zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”, wręczyły wykonane przez siebie laurki oraz zaprosiły na wystawę plastyczną pt. „Moi Dziadkowie”. Następnie Goście zostali zaproszeni przez p. Dyrektor na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Był więc również czas na wspomnienia i serdeczne rozmowy przy kawie.

SU