W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Wraz ze zbliżającymi się świętami w naszej szkole pojawiły się świąteczne drzewka pięknie ustrojone, girlandy i gazetki z Mikołajami.

We wtorek 17 grudnia br. naszych przedszkolaków odwiedził Wójt Gminy Sicienko Pan Piotr Chudzyński z Panią Sekretarz Agnieszką Czarnolewską, którzy obdarowali dzieci odblaskowymi kamizelkami i słodyczami.

W środę 18 grudnia br. przybyli do naszej szkoły harcerze z 34 DH „Wędrowne Ptaki” w Samsiecznie wraz z Drużynową Harcmistrz Panią Violettą Juszczak, by przekazać nam Światełko Pokoju i życzenia świąteczne.

W piątek 20 grudnia br. natomiast obejrzeliśmy piękny koncert w wykonaniu klasy V, przygotowany pod kierunkiem Pani Patrycji Belińskiej-Gąsior. Mieliśmy okazję wysłuchać fragmentów Ewangelii oraz bardziej i mniej znanych kolęd. Poza tym uczniowie klasy VI pod opieka Pani Marzeny Łodygowskiej przedstawili anglojęzyczną wersję baśni pt. „Kot w butach”. Uczniowie wykazali się zarówno umiejętnościami językowymi, jak i aktorskimi.

Ponadto Pani Marzena Łodygowska i Pani Małgorzata Stefaniak wręczyły nagrody laureatom konkursu na kartkę świąteczną w języku angielskim i niemieckim. Na uroczystości swoją obecnością zaszczycił nas Ksiądz Proboszcz Wiesław Skiba.

Po części oficjalnej uczniowie przeszli do sal lekcyjnych, gdzie w gronie wychowawców i rówieśników przeżywali swoje Wigilie Klasowe.

AM