KWIETNIOWE SPOTKANIA TEATRALNE

  W poniedziałek 24 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spektaklu interaktywnym w ramach projektu Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Wiejskiej w Trzemiętowie współfinansowane przez Gminę Sicienko.

Aktorzy ze studia artystycznego „Akada” z Suwałk zaprosili nas do wspólnej zabawy podczas przedstawienia pt. „Wiara w siebie może wszystko”. Podczas spektaklu dzieci utrwaliły sobie zasady zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, segregacji śmieci, tolerancji i właściwego zachowania, a jednocześnie świetnie się przy tym bawiły.

Z kolei w p iątek 28 kwietnia br. z interaktywnym  spektaklem pt. „Alicja w Krainie Wagarów” przyjechali do nas aktorzy z Fundacji „Pomarańczowy Cylinder”. W humorystyczny sposób ukazali negatywne skutki przesadnego używania komputera i telewizora oraz palenia tytoniu, a także pozytywne wartości, płynące z chodzenia do przedszkola i do szkoły. Dzieci za namową sympatycznego Królika przeniosły się do Krainy Wagarów, gdzie starały się pomóc wielu zagubionym postaciom. Zabawy było co niemiara !

AM