EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 16-18 czerwca br. odbył się egzamin ósmoklasisty. W naszej szkole przystąpiło do niego 11 uczniów klasy VIII.

Na egzamin przybyli zwarci i gotowi, odpowiednio zabezpieczeni, bo przecież niestety mamy czas pandemii.

Z relacji ósmoklasistów wynika, że zadania były możliwe do przejścia. Jak im poszło pokażą wyniki, na które trzeba będzie czekać aż do końca lipca.

DZIEŃ OJCA

Z okazji Dnia Ojca wszystkim Tatom
spełnienia marzeń, zdrówka, uśmiechu na każdy dzień,
radości i miłości oraz jak najmniej trosk
życzą wdzięczne dzieci.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni!

Minister Edukacji Narodowej do 26 czerwca br. przedłużył kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych. W rozporządzeniu MEN podany został 28 czerwca jako dzień, do którego będzie utrzymane ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Data ta pokrywa się z terminem zakończenia dodatkowego zasiłku opiekuńczego wypłacanego rodzicom. W praktyce jednak zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zakończą się w piątek, 26 czerwca, od soboty, 27 czerwca uczniowie rozpoczną się wakacje.

W załączeniu przekazuję regulacje prawne oraz komunikat MEN w tej sprawie.

Z poważaniem,
Alina Mombo-Mabiala

INFORMACJA PUBLICZNA

Sprawozdanie finansowe za rok 2019 Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie opublikowano na stronie bip.sicienko.pl w zakładce Finanse Gminy – Sprawozdanie finansowe.
Link: https://bip.sicienko.pl/?cid=667&bip_id=7413