List do Rodziców

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z trudną sytuacją i zawieszeniem zajęć wprowadziliśmy zdalne nauczanie, czyli nauczanie na odległość z wykorzystaniem różnych komunikatorów (mail, sms, Messenger, Facebook i telekonferencje). Nauczyciele i uczniowie nawiązali już kontakt.

Organizacja pracy zdalnej w naszej szkole:

• nauczyciele w godzinach 9.00 – 13.00 pełnią dyżury on-line i służą pomocą oraz wsparciem
  • uczniowie tak organizują swoją pracę w domu, aby owocnie współpracować z nauczycielami

Nauczyciele z zaangażowaniem przystąpili do nowej formy pracy. Chcemy, żeby nasi uczniowie czuli się bezpiecznie i mogli realizować podstawę programową w innej formie. Informacje zwrotne od uczniów pokazują ich odpowiedzialną postawę.

Prosimy Państwa o współpracę i wspólne czuwanie nad naszymi dziećmi w tym trudnym czasie.

List do Uczniów

Drodzy Uczniowie.

W związku z trudną sytuacją i zawieszeniem zajęć edukacyjnych będziemy prowadzić zdalne nauczanie, czyli nauczanie na odległość zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej. Wiem, że nauczyciele nawiązali już z Wami kontakt. Cieszę się bardzo, że wykazujecie się odpowiedzialnością. Zwracam się szczególnie do uczniów klasy ósmej z prośbą, aby w tej szczególnej sytuacji pracowali systematycznie.
Jednocześnie informuję, iż zajęcia edukacyjne na odległość organizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00 z pomocą maili, smsów, Messangera, Facebook i telekonferencje. Nauczyciele przy komputerach czekają na kontakt z Wami. W ten sposób można porozumiewać się i korzystać z ich pomocy. Zapraszam Was również do takiej organizacji dnia, aby te godziny właśnie poświęcić na naukę. Proszę też o samodyscyplinę i ostrożność.
To trudny i niebezpieczny czas dla nas wszystkich. #zostańwdomu / #czytajksiązki

Z pozdrowieniami

PEDAGOG SZKOLNY

Szanowni Rodzice!

Informuję, iż pedagog szkolny pani Ewa Duda jest do Państwa dyspozycji on-line i telefonicznie. W razie potrzeby proszę kontaktować się bezpośrednio z Pedagogiem lub za pośrednictwem Dyrektora Szkoły.

Szanowni Rodzice,

informuję, iż dokumenty związane z rekrutacją do przedszkola i klasy I można składać do skrzynki przy wejściu do szkoły, elektronicznie na maila sp.trzemietowo@sicienko.pl w formie skanu lub tradycyjną pocztą.

PSYCHOLOG SZKOLNY

Informuję, iż psycholog szkolny pani Agnieszka Oszuścik od dnia 16 marca 2020r. do odwołania pracuje on-line. W razie potrzeby proszę kontaktować się za pośrednictwem dyrektora szkoły.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

W piątek 28 lutego br. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Żołnierzy Wyklętych. Na lekcjach historii oglądaliśmy prezentację pt. „Żołnierze Wyklęci” oraz spektakl słowno-muzyczny pt. „Wyklęci przez komunistów Żołnierze Niezłomni”. Ponadto przygotowaliśmy gazetki ścienne na korytarzu i w klasach. Ich pamięć uczciliśmy minutą ciszy.

SU

MAGAZYN BAJEK

W środę 19 lutego br. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-V mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Magazyn bajek”  w wykonaniu aktorów z Teatru Akada.

Jak zwykle było wiele śmiechu, gdyż artyści grają wyjątkowo zabawnie. Jednocześnie była to niezwykła lekcja literatury dla dzieci. Nasze przedszkolaki i uczniowie mieli okazje przypomnieć sobie znane baśnie, jak: „Kopciuszek”, „Czerwony Kapturek” czy „Kot w butach”.