OPŁATY ZA OBIADY OD 1 STYCZNIA 2017r.

Informujemy, że w związku z przeprowadzaną centralizacją rozliczeń podatku VAT w Gminie Sicienko od 1 stycznia 2017 r., ulega zmianie szkolna kasa wpłat gotówkowych oraz konto dochodów szkoły.

Od 1 stycznia 2017 r. nie będzie możliwości dokonywania wpłat gotówkowych w sekretariacie szkoły.

Opłaty za obiady szkolne i inne należności (np. wynajem sal, darowizny) dokonywane będą na odrębny rachunek:

69 8142 1046 0000 0853 2000 0001    

W celu umożliwienia skorzystania z obiadów w szkole wprowadza się bony na 10 obiadów, które uczeń będzie mógł wykorzystać w dowolnym okresie kwartału. Rodzice wcześniej płacą przelewem za bon  (10 obiadów). Bony będą wydawane w sekretariacie szkoły po okazaniu dowodu wpłaty. Wykorzystanie obiadu z bonu musi być zgłoszone na początku tygodnia i potwierdzone okazaniem bonu w dniu wydania obiadu w sekretariacie szkoły.

Rozliczenie obiadów następować będzie każdorazowo po zakończeniu kwartału.

Za niewykorzystane obiady nastąpi zwrot środków na rachunek bankowy wskazany przez rodzica. W związku z tym prosimy o podanie do sekretariatu szkoły nu merów rachunków bankowych, na które będą zwracane należności z tytułu niewykorzystanych obiadów.

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły: tel. 52 38154 86.

Życzenia

Jest taki dzień…
Bardzo ciepły, choć grudniowy.
Dzień, zwykły dzień,
W którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień,
W którym radość wita wszystkich,
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski…

      Słowa przepięknej kolędy zawierają istotę i sens nadchodzących dni. Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się 2017 rok.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie

ŚWIĘTA… ŚWIĘTA… ŚWIĘTA…

Grudzień w naszej szkole przebiegał w świątecznej atmosferze. Dzieci przygotowywały laurki z życzeniami, ozdoby na choinkę, występ kolędników oraz piekły pierniczki. Wolontariusze ze Szkolnego Koła „Caritas” wzięli udział w akcji „Świąteczna Paczka”, a także sprzedawali ozdoby świąteczne i świece na rzecz potrzebujących. Harcerze natomiast udali się ze światełkiem betlejemskim oraz życzeniami świąteczno-noworocznymi do różnych instytucji na terenie Gminy Sicienko oraz do kościoła parafialnego w Wierzchucinku.
22 grudnia natomiast przeżywaliśmy Wigilię szkolną. Najpierw cała społeczność szkolna zgromadziła się, by obejrzeć występ kolędników z klasy IV, a następnie spotkaliśmy się w klasach, gdzie podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, wymieniliśmy się podarunkami i zasiedliśmy do stołu. Po wspólnym posiłku był czas na rozmowy i śpiew kolęd.AM