XIX DZIEŃ PAPIESKI

We wtorek 15 października 2019 r. obchodziliśmy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”

Z tej okazji uczniowie klasy V pod kierunkiem pani Patrycji Belińskiej-Gąsior przedstawili montaż słowno-muzyczny, poświęcony Św. Janowi Pawłowi II. Następnie zostali nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie na portret Jana Pawła II. Wybór był dość trudny, gdyż dzieci wykonały bardzo ciekawe prace i różnymi technikami.

I miejsce ex aequo: Julia Rybarczyk (kl.I) i Zuzanna Górka (kl.V)
II miejsce ex aequo: Magdalena Nowicka (kl.II) i Wojtek Nowicki (kl.III)
III miejsce ex aequo: Martyna Koziarska (kl.VI) i Damian Bobrowski (kl.VI)

Wyróżnieni: Roksana Kubacka (OP), Martyna Szulc (kl.I), Izabela Marszałek (kl.VII), Marlena Nietz (kl.II) i Mateusz Nietz (kl.V).

Uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i dziękujemy za zainteresowanie oraz zaangażowanie w wykonanie przepięknych portretów.

SU