Sprzątanie Świata

W dniu 20 września br. odbyła się 30 jubileuszowa  edycja akcji „Sprzątanie Świata”. Od kilku lat nauczyciele naszej Szkoły wraz z uczniami uczestniczą w tej akcji. Choć jest już ona kampanią ogólnoświatową i uczestnictwo w niej, uczniowie uznają za coś oczywistego, to jednak nie u wszystkich dbałość o estetykę otoczenia jest trwałym nawykiem.

Hasło przewodnie tegorocznej kampanii brzmiało „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”

W ramach akcji uczniowie klasy V z panią Anną Piotrowską przygotowali krótką prezentację na temat tak aktualny jak GLOBALNE OCIEPLENIE. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami sprzątali teren wokół szkoły. Do zobaczenia za rok!

KONKURS  „Daj odpadom drugie życie” rozstrzygnięty!!!

Wszystkim uczestnikom wręczono nagrody ! Dziękujemy  za tak duże zainteresowanie dzieciom i ich rodzicom.

Blanka Szeloch  i Krystian Jędrzejczak

Magdalena Szulc i Karol Mocny