Najlepsi nagrodzeni !

Na zaproszenie Regionalnego Komitetu organizującego Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny,  Kacper Górski – uczeń klasy 6 uczestniczył w uroczystości rozdania nagród za bardzo dobry wynik.
Gala wręczania nagród odbyła się 5 czerwca 2019 r., w bydgoskim Kinoteatrze Adria. Kacper znalazł się w grupie najlepszych uczniów województwa  kujawsko – pomorskiego. Tegoroczny sukces zmotywował ucznia do dalszej pracy. Kacper nie boi się wyzwań i chętnie mierzy się z trudniejszymi zadaniami.

Gratulujemy!
A.N.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym

Maciej Gąsior, uczeń czwartej klasy, reprezentował Szkołę w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty. Była to jedna z jego pierwszych, matematycznych rozgrywek zakończona wielkim sukcesem. Maciej, w kategorii uczniów klas czwartych otrzymał wyróżnienie.
 Dzięki matematycznej intuicji i kształceniu logicznego myślenia, Maciek zwiększa swoją szansę na aktywności z tego przedmiotu na co dzień, kształci zmysł i nieszablonowe metody rozwiązywania zadań.

Gratulujemy!

A.N.