I JUŻ PO EGZAMINACH…

W dniach 15-17 kwietnia br. uczniowie klasy VIII naszej szkoły po raz pierwszy w swoim życiu i w dziejach ośmioletniej szkoły podstawowej napisali poważny egzamin.

W poniedziałek zmagali się z językiem polskim w miłym towarzystwie Małego Księcia, we wtorek stanęli w szranki z matematyką – „królową nauk”, a w środę mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności lingwistyczne z języka angielskiego i niemieckiego.

Każdego dnia na uczniów czekał poczęstunek – niespodzianka, przygotowany przez pracowników obsługi oraz słodycze i dobre słowo nauczycieli.

Sukces matematyczny Kacpra Górskiego

Kacper, uczeń klasy 6, znalazł się w grupie najlepszych matematyków, uczestników prestiżowego konkursu „Kangur Matematyczny”,  którego organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Swój talent matematyczny udowodnił uzyskując bardzo dobry wynik w tym konkursie. Pasją Kacpra są nie tylko nauki ścisłe, ma wszechstronne zainteresowania, a jego wiedza wykracza poza program nauczania.

Uczeń ten z dużą przyjemnością czyta książki przygodowe  i wsłuchuje się ciekawe, historyczne opowieści. Chętnie gra w piłkę i uczestniczy w wielu szkolnych przedstawieniach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie informuje, że sprawozdanie finansowe za rok 2018 Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowo opublikowano na stronie bip.sicienko.pl w zakładce FINANSE GMINY – Sprawozdania finansowe.

Alina Mombo-Mabiala