Egzaminy klas VIII

UWAGA UCZNIOWIE !

W DNIACH 15 – 17 KWIETNIA 2019 ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY DLA KLASY VIII

ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM:

15.04. – godz. 9.00 – język polski (120 minut)

16.04. – godz. 9.00 – matematyka (100 minut)

17.04. – godz. 9.00 – język angielski (90 minut)

Uczniowie klasy VIII proszeni są o stawienie się w szkole najpóźniej o godz. 8.30. Dla uczniów dojeżdżających został zorganizowany dowóz autobusem szkolnym zgodnie z poniższym harmonogramem:

DOWÓZ UCZNIÓW KL. VIII NA EGZAMINY:

Trzemiętowo Kolonia: 7.40

Trzemiętówko: 7.45

Wierzchucinek: 7.50

Łukowiec: 8.00

Słupowo: 8.10

Przypominamy, że obowiązuje strój galowy. Każdy uczeń powinien być wyposażony w czarny, niezmazywalny długopis i półlitrową butelkę wody. We wtorek (na egzamin z matematyki) należy ponadto przynieść linijkę. Ponadto, obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia na salę egzaminacyjną jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego (np. telefon komórkowy, smartwatch).

ŻYCZYMY POWODZENIA!

UWAGA !

Dla uczniów pozostałych klas dni 15, 16 i 17 kwietnia są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych nie wynikającymi z akcji strajkowej.

Alina Mombo-Mabiala
Dyrektor SP w Trzemiętowie

WIOSNO, WIOSNO, WIOSNO PRZYCHODŹ!!!

Po długich, zimowych miesiącach, kiedy dzień był krótki i ponury, a noce mroźne, każdy przywita wiosnę z otwartymi ramionami. Symbolicznym początkiem astronomicznej wiosny jest, jak co roku, dzień 21 marca. Zbiega się to jeszcze z innym świętem, które szczególnie upodobali sobie wszyscy uczniowie – Dniem Wagarowicza. Jak można uroczyście powitać upragnioną wiosnę? W naszej szkole odbył się wiosenny pochód. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali wiosenne plakaty i kolorowe balony. Plakaty były piękne, toteż dzieci zostały nagrodzone dyplomami i książeczkami. Wszyscy ubrali się kolorowo – wiosennie. Szliśmy wesoło, a piękna słoneczna pogoda potęgowała  radość
z nadejścia wiosny.

AP