Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września 2016 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Zapraszamy uczniów i rodziców na inaugurację roku szkolnego 2016/2017.

Dowóz według rozkładu ubiegłorocznego rozkładu jazdy autobusów szkolnych.

Program uroczystości:

7:30 – Msza Św. – w szkole.

8:00 – Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 – na holu.

8:20 – Spotkania z wychowawcami w klasach.

9:00 – Odwóz uczniów.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Screen Shot 2016-08-31 at 13.10.50

40-lecie Parafii p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Wierzchucinku

W sobotę 16 lipca 2016 r. harcerze z drużyny ,,Obrońcy Przyrody” pod opieką druhny Marzeny Łodygowskiej wzięli udział w uroczystych obchodach 40-lecia Parafii pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Wierzchucinku.

Uroczystej Mszy Św. przewodniczył abp. Wojciech Polak Prymas Polski. W obchodach wzięli udział zaproszeni księża, w tym dwóch byłych proboszczów parafii w Wierzchucinku, władze gminne, dyrektorzy szkół w Trzemiętowie i Sicienku, radni, sołtysi, członkowie stowarzyszeń działających w parafii oraz licznie zgromadzeni wierni. Wspaniałą oprawę dla ceremonii stanowił chór „Dzwon” z Bydgoszczy.

Po Mszy Św. odbyła się procesja wokół kościoła, podczas której harcerze nieśli emblemat naszej parafii – szkaplerz.

Uroczystość przebiegała w doniosłej, niezwykłej i serdecznej atmosferze.