Dzień Babci i Dziadka

Dnia 12 lutego 2016 r. w piątek zorganizowaliśmy w naszej szkole imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyły nasze kochane Babcie i Dziadkowie. Najpierw uczniowie klasy II i III zaprezentowali baśń pt. „Śnieżka”. Następnie dzieci z zerówki zaśpiewały okolicznościową piosenkę. Uczniowie kl. V natomiast przedstawili anglojęzyczną wersję „Rzepki”. Dzieci z klas I-III z kolei zatańczyły zorbę. Na zakończenie cała społeczność szkolna odśpiewała tradycyjne „Sto lat’, a dzieci wręczyły swoim kochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i kwiatki. Po części oficjalnej Pani Dyrektor zaprosiła Gości na kawę i słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.
Za stronę organizacyjną imprezy odpowiedzialni byli harcerze z drużyny „Obrońcy Przyrody”.

SU

Tłusty Czwartek

W czwartek 3 lutego 2016 r., zgodnie z polską tradycją, świętowaliśmy Tłusty Czwartek. Uczniowie klasy V zaopatrzyli nas w pyszne pączki. Sprzedaliśmy 130 pączków, a później bawiliśmy się na szkolnej dyskotece, by zgubić nadmiar kalorii. SU