Wycieczka do Westernowego Miasteczka

Jak co roku uczniowie klas „O” – III uczestniczyli w wycieczce wieńczącej naukę w roku szkolnym. Tym razem udali się wraz z wychowawcami do Bożejewiczek koło Żnina, gdzie znajduje się miasteczko westernowe „Silverado City”. Czekało tam mnóstwo atrakcji, miedzy innymi: łapanie na lasso, nauka tańca country, wybijanie monety. Najwięcej radości przeżyły dzieci podczas pokazów tresury koni oraz wręcz kaskaderskich wyczynów jeźdźców. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość sprawdzenia swojej sprawności w kilku konkurencjach sportowych: skokach na drewnianych konikach oraz w rzucie ringo. Po smacznym obiedzie był czas na dokonanie zakupu pamiątek oraz kolejną zabawę, tym razem na dmuchanej zjeżdżalni, ogromnej powietrznej poduszce oraz na trampolinie.