Dzień Chłopaka

W poniedziałek 30.09.2013 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie świętowano Dzień Chłopaka. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna, pana Mariusza Leśniewskiego. Najpierw męska część klas IV-VI z dużym sukcesem zmagała się w ramach różnych konkurencji, następnie wszyscy posilili się pieczonymi w ognisku ziemniakami i świetnie bawili się podczas dyskoteki. Dziewczynki natomiast dla swych kolegów przygotowały laurki i słodki poczęstunek. Było bardzo miło.
A.M.

Sprzątanie Świata

Dnia 20.09.2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Trzemiętowie włączyli się w akcję Sprzątanie Świata. Najpierw uczestniczyli w poranku słowno-muzycznym pt. „Szanuj przyrodę” przygotowanym przez uczniów klasy V pod kierunkiem nauczyciela przyrody, pani Anny Piotrowskiej. Następnie pod opieką swoich wychowawców maluchy wyruszyły sprzątać teren wokół swojej szkoły, a starszaki-wieś Trzemiętowo. Wszystko po to, by świat wokół nas był piękniejszy.
A.M.